Turnaje dětí Golfového klubu Symbióza Nebeská Rybná 2019

 

Letos se některé děti GKSNR účastnily seriálu Dětské Tour Severovýchod (dále jen DTSV). Práce s dětmi v klubu, kterou původně ještě v předchozích výborech inicioval Ing. Bohumír Šafařík a ve výboru pomohla prosadit paní Lucie Marešová, se tak zúročila. Tour absolvovalo letos 8 dětí a určitě to pro ně byla veliká zkušenost, protože turnaje se konaly na různých hřištích, jako je Kunětická Hora, Ypsilonka, Bohdaneč, Česká Lípa a další. Děti hrály v kategoriích Starší žáci a žákyně, Mladší žáci a žákyně a v tzv. Smíšené kategorii s HCP 37-54.Cílem našich trenérů a celého realizačního týmu bylo, aby se dle ročního tréninkového plánu naše děti objevily na celostátním žebříčku ČGF a dále na regionálním žebříčku DTSV a účast v Kvalifikaci MČR smíšených družstev do 14 let, dále aktivní účast v projektu ČGF ¨Se školou na golf.¨

Tento cíl splnili Josef Louda, Iva Rolečková, Gabriela Moravcová, Samuel Hůlka, tito hráči se poprvé od vzniku klubu dostali do celkového žebříčku ČGF.

S výše uvedenými hráči se v regionálním žebříčku regionu Východ A turnajů DTSV mimo jiné objevili také Michal Roleček,Tomáš Rücker, Marieta Bryscejnová,David Doubravský.

V Kvalifikaci smíšených družstev do 14 let se na hřišti v Lázních Bohdaneč zúčastnilo i družstvo GKSNR ve složení Josef Louda, Tomasz Horský, Iva Rolečková a Gabriela Moravcová. Z třicítky družstev regionu Východ A a Východ B se tým do 14 let umístil na 25. místě.

Dalším cílem bylo zúčastnit se jarní kvalifikace projektu Se školou na golf. Tento cíl byl splněn a překročen. Kvalifikace se zúčastnily tři družstva, konkrétně družstvo děti ZŠ Rokytnice a speciální třída ze stejné školy. Dále družstvo GKSNR, které poprvé v historii postoupilo po kvalifikaci po do finálového turnaje z celkových 36 týmů. Finále se odehrálo v srpnu v rámci profesionálního turnaje D+D Real Czech Masters na hřišti Albatross. Družstvo ve složení Samuel Hůlka, Kristýna Mouchová, Ondřej Grucl a David Doubravský vybojovalo skvělé páté místo. Pro děti a jejich doprovod to byl první kontakt se světem profesionálního golfu.

Za zmínku také stojí i účast dětí na turnajích Benjamin Tour Hradecka, jež jsou prioritně určeny pro začínající děti. Turnaje pořádané pod hlavičkou ČGF , jeden z těchto turnajů se koná tradičně v srpnu i na Nebeské Rybné. Letos se mimo jiné zúčastnili Radek Schmid, Nikola Čožíková, Karolína Čožíková a další.

 

4. místo v regionálním žebříčku DTSV mladších žákyň Gabriela Moravcová

14. místo v regionálním žebříčku DTSV mladších žákyň Marieta Bryscejnová

24. místo v regionálním žebříčku DTSV mladších žáků Samuel Hůlka

38. místo v regionálním žebříčku DTSV mladších žáků David Doubravský

7. místo v regionálním žebříčku DTSV starších žáků Iva Rolečková 

15. místo v regionálním žebříčku DTSV starších žáků  Josef Louda

 

51. místo v regionálním žebříčku DTSV kadetů Tomáš Rücker

56.místo v regionálním žebříčku DTSV kadetů Michal Roleček

 

Bez aktivního zapojení rodičů do turnajového systému dětí by výše uvedené výsledky rozhodně nebyly. Děti trénují rády a jejich úspěchy jsou také úspěchy Vás rodičů. Proto děkujeme, že věříte celému realizačnímu týmu.

 Díky za podporu trenéři GKSNR.

Příjmení Jméno ternaje turnaje čgf žebříček čgf žebříček region

Bryscejnová

Marieta

7

4

ne

ano

Čožíková

Karolína

1

1

ne

ne

Čožíková

Nikola

5

2

ne

ne

Doubravský

David

9

6

ne

ano

Hajduk

Jakub

4

0

ne

ne

Horský

Tomasz

5

1

ne

ne

Horský

Václav

4

0

ne

ne

Hůlka

Samuel

15

10

ano

ano

Louda

Josef

17

8

ano

ano

Moravcová

Gabriela

12

8

ano

ano

Mouchová

Kristýna

1

1

ne

ne

Roleček

Michal

3

1

ne

ano

Rolečková

Iva

22

13

ano

ano

Rucker

Tomáš

8

4

ne

ano

Schmid

Radek

1

1

ne

ne