Partneři

 

penzion orlicko

PENZION ORLICKO

Penzion Orlicko je nově zrekonstruovaný v letech 2008/2009. Nachází se ve vesničce Nebeská Rybná, leží na návrší mezi říčkami Zdobnice a Říčka asi 4 km od města Rokytnice v Orlických horách, pod které také spadá. Vznik obce souvisí s existencí hradu Liberk, jehož majiteli Vilémovi Rychmburka patřila Nebeská Rybná od roku 1310. Později k ní byly připojeny i osady Popelov a Hutě. Obec spadala do vlastnictví řady majitelů, posledními z nich byli Kolowratové z Rychnova nad Kněžnou. Dominantou obce je kostel sv. Filipa a Jakuba. Dříve byla obec (stejně jako řada dalších v okolí) osídlena většinou sudetskými Němci. Byla také známa pod názvem Himmlisch Rybnei.

Fotbalgolf

Fotbal Park Nebeská Rybná

FOTBAL PARK NEBESKÁ RYBNÁ se nachází v blízkosti Rokytnice v Orlických horách a zimního střediska Říčky v Orlických horách. Fotbal park leží v nadmořské výšce 560 m.n.m. Fotbal park se rozkládá na výměře cca.2,5 ha a je tvořen 18 jamkami s přírodních materiálů (dřevo, kámen). V blízkosti Fotbal parku se nachází Penzion ORLICKO, který poskytuje zázemí nejen pro nově vzniklý FP, ale i pro 9 jamkové golfové hřiště, které je taktéž v blízkosti penzionu.

Golfspa

GolfSpa.pl

Naše středisko jsme vytvořili jako nadšenci pro golf a jako milovníci přírody, která vyvěrá z hlubin kladské krajiny s neocenitelnými, ba přímo zázračnými panoramaty hor. Celé okolí střediska je na dosah ruky. HORSKÉ PÁSMO ORLICKÝCH BYSTRZYCKÝCH HOR, STOLOVÝCH, HORU SZCZYTNIK SE ZÁMKEM NA SZCZYTNIKU A LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO ZIELENIEC podtrhuje zdejší příroda, čistý horský vzduch a lázeňský charakter okolí. Zdejší ryzí přírodní zdroje jsou využívány v nejrůznějších léčebných procedurách na vysoké úrovni s minerálními vodami známými v Polsku i ve světě.

Síla vyvěrající z hor a harmonie odpočinku na lůně přírody umožňuje plně využít potenciál pro rekreaci a turistiku a tím, což vytváří ideální podmínky pro poznání nové olympijské sportovní discipliny GOLFOVÁ HRA. Golf - to je především odpočinek na čerstvém vzduchu a zdravá procházka rodičů s dětmi, skupin známých nebo obchodních partnerů.

Naše středisko je otevřené na všechny, kdo mají zájem a kteří se chtějí něco dovědět o samotné hře, o jejích pravidlech. V přívětivé, rodinné atmosféře pod dohledem našich instruktorů se s Vámi vydáme na dobrodružnou cestu s holí a míčkem a budeme se strefovat do první jamky v přirozeném přírodním terénu.

Nabízíme ideální podmínky pro výuku golfové hry za přijatelné ceny. Ve své nabídce máme rovněž NABÍDKU PRÁZDNINOVÉ VÝUKY GOLFOVÉ HRY A GOLFOVOU AKADEMII pro organizované skupiny. Máme zde půjčovnu golfového nářadí, infrastrukturu pro cvičení ve hře pro začátečníky, jakož i pro pokročilé golfisty.

Kromě golfové činnosti POŘÁDÁME RŮZNÉHO DRUHU INTEGRAČNÍ AKCE, kde večer, po příjemné hře se můžete posadit u grilu nebo ohniště a kochat se pohledem na okolní hory a přírodu.

thsoft

THsoft

Firma Tomáš Holenda THSOFT byla založena v roce 1994. Hlavní náplní byla v této době tvorba software. Od roku 1997 jsme vytvářeli programy pracující s databázemi klient/server Interbase (dnes již Firebird) a zaměstnáváme interně i externě zkušené programátory a odborníky v oblasti moderních informačních technologií.

Vytvořili jsme ucelený program pro autodopravce a spediční firmy SPEiS .

Na našich serverech hostujeme již pres 400 webových serverů. Většinu těchto www jsme sami našim zákazníkům naprogramovali.

Od roku 1997 jsme také Internet service provider v oblasti východních čech a spoluzakládající firma sdružení TTNET (dnes TTNET s.r.o.). Provozujeme připojení v bezdrátových pásmech (dříve 2,4GHz, nyní 5 GHz) a realizujeme optiku do bytu typu FTTH.

Od roku 2013 budujeme optické páteřní trasy a připojení optickou linkou FTTH do domácností. K nabídce telefonování po IP síti (VoIP) tak přibylo i poskytování televize po digitální lince (IPTV).

Naše firma investuje značnou část ze zisku do rozvoje frmy a používání nových technologií.

    hotel Říčky

Hotel Říčky***
v Orlických horách

Hledáte ubytování v lokalitě Orlické hory? Zveme Vás do moderního hotelu Říčky s komfortním a útulným ubytováním, který leží v srdci Orlických hor v obci Říčky. Hotel Vám nabízí apartmánové ubytování s mnoha výhodami a hotelovými službami, které jsou zahrnuty v ceně pobytu. Ubytování si můžete zpříjemnit návštěvou wellness centra, které je součástí hotelu nebo využít spoustu možností ať už sportovních, rekreačních nebo odpočinkových, které vám Orlické hory nabízejí.

Při ubytování v našem hotelu Vám také rádi zajistíme relaxační masáže nebo poskytneme jakékoliv informace, které budete potřebovat. 
 
Přijeďtě si užít krásu Orlických hor spojenou s příjemným ubytováním v našem hotelu Říčky.