Informace pro rodiče

 

Tréninkový proces mládeže GKSNR zahrnuje tři stupně výkonnosti pro děti hráče golfu:

  1. stupně - Golfová škola pro děti od 4 let ve skupině C, kde se trénuje na hřišti GKSNR a přilehlých tréninkových plochách 2 hodiny týdně v pátek. Děti se učí všestranné pohybové přípravě a základům golfu, a některé z nich se zúčastní dětských turnajů s názvem "Benjamín Tour" na 9 jamek ze zkrácených odpališť. Tento stupeň trvá předpokládaně 1 až 2 roky podle šikovnosti dítěte.
  2. stupně - Začátečníci pro děti do 12 let ve skupině B, kde se opět trénuje na hřišti GKSNR a přilehlých tréninkových plochách 2 hodiny týdně v pátek. Cílem je získat Osvědčení pro hru na hřišti a někteří z dětí se zúčastní dětských turnajů "Benjamín Tour " a "Dětské Tour Severovýchod". Tento stupeň trvá předpokládaně 1 až 3 roky podle šikovnosti dítěte a po dosažení výkonnosti HCP 36 přechází dítě do 3. stupně.
  3. stupně - Výkonnostní hráči pro děti do 18 let ve skupině A, kde se trénuje hra na hřišti GKSNR a přilehlých tréninkových plochách 2krát týdně. Děti pravidelně hrají dětské turnaje a účastní se Mistrovství ČR jednotlivců a družstev. Také sami chodí hrát na hřiště mimo skupinové tréninky a jsou pravidelně kontrolováni 1x měsíčně.

Celkově tréninkový proces GKSNR nabízí výkonnostní stupně pro děti od 4 let, kde se děti učí všestranné pohybové přípravě, základům golfu a postupně se přesouvají na vyšší výkonnostní úrovně.

 

 


 

 

Ing. Bohumír Šafařík

(Trenér ČGF II. třídy)

telefon: 603484952

email: safarikB@seznam.cz


Kamil Hůlka

(Trenér ČGF III. třídy)

telefon: 774223737

email: kamilhulka@gmail.com

 

Se školou na golf

Více informací o projektu naleznete na stránkách www.seskolounagolf.cz