Východočeský golfový pas

 

Základní informace k Východočeskému golfovému pasu (VGP):

 Nejvýhodnější možnost hrát golf ve Východočeském kraji na všech zapojených hřištích!

 

Východočeský golfový pas umožní všem řádným členům zapojených klubů hrát na  hřištích v Královéhradeckém a Pardubickém kraji
za poloviční cenu, a to 7 dní v týdnu v jakýkoli čas.

Jak mohu VGP získat?

Držitelem VGP se stává každý řádný člen (uhrazené roční hrací fee) jednoho ze zapojených klubů (s výjimkou "udržovacích členství").

Zapojené kluby 2018:

Co mi VGP přinese?

Možnost cestovat a poznávat všechna hřiště regionu s výrazně nižšími náklady. Držitelé pasu hrají na všech zapojených hřištích za 50% fee kdykoliv (cena 50% fee je počítána z ceníkové ceny). 

Další výhody získávají držitelé VGP na spolupracujících hřištích.

 

Jak VGP vypadá?

Jedná se o jednoduchou stříbrnou samolepku s hologramem loga VGP, kterou Vám ve Vašem klubu nalepí přímo na federační kartu a Vy se o nic již starat nemusíte. Pouze tuto kartu s hologramem ukážete na recepci hřiště, kam jste si přijeli zahrát.

Jsou výhody VGP nějak limitovány?

NE. Čerpání výhod z VGP není limitováno ani denní dobou, dnem, nebo počtem omezených fee. Zkrátka kdykoliv přijedete si zahrát, máte speciální podmínky jisté.

Společná komunikace ohledně TOUR:

První tři roky fungování (roky 2015, 2016 a 2017) Východočeského golfového pasu probíhala na všech členských hřištích Východočeská Golfová Tour. Tato série turnajů měla za úkol rozcestovat hráče a umožnit jim poznat další devítijamková hřišťe v regionu. Zapojená hřiště přispěla na hodnotné ceny, které byly každý rok předány vítězům ve dvou kategoriích.