Východočeský golfový pas

 

Základní informace k Východočeskému golfovému pasu (VGP):

 Nejvýhodnější možnost hrát golf ve Východočeském kraji na všech zapojených hřištích!

 

Východočeský golfový pas umožní všem řádným členům zapojených klubů hrát na  hřištích v Královéhradeckém a Pardubickém kraji
 30% slevou, a to 7 dní v týdnu v jakýkoli čas. Sleva se nevztahuje na turnajové fee.

Jak mohu VGP získat?

Držitelem VGP se stává každý řádný člen (uhrazené roční hrací fee) jednoho ze zapojených klubů (s výjimkou "udržovacích členství").

Zapojené kluby 2018:

Co mi VGP přinese?

Možnost cestovat a poznávat všechna hřiště regionu s výrazně nižšími náklady. Držitelé pasu hrají na všech zapojených hřištích za 70% fee kdykoliv (cena 70% fee je počítána z ceníkové ceny). 

Další výhody získávají držitelé VGP na spolupracujících hřištích.

 

Jak VGP vypadá?

Jedná se o jednoduchou stříbrnou samolepku s hologramem loga VGP, kterou Vám ve Vašem klubu nalepí přímo na federační kartu a Vy se o nic již starat nemusíte. Pouze tuto kartu s hologramem ukážete na recepci hřiště, kam jste si přijeli zahrát.

Jsou výhody VGP nějak limitovány?

NE. Čerpání výhod z VGP není limitováno ani denní dobou, dnem, nebo počtem omezených fee. Zkrátka kdykoliv přijedete si zahrát, máte speciální podmínky jisté.

Společná komunikace ohledně TOUR:

První tři roky fungování (roky 2015, 2016 a 2017) Východočeského golfového pasu probíhala na všech členských hřištích Východočeská Golfová Tour. Tato série turnajů měla za úkol rozcestovat hráče a umožnit jim poznat další devítijamková hřišťe v regionu. Zapojená hřiště přispěla na hodnotné ceny, které byly každý rok předány vítězům ve dvou kategoriích.

Spolupracující kluby v roce 2020

  • Golf Club Pardubice 200,-Kč