mistrovství klubu 2021

Za normálních okolností bych asi začal tím, že jsem zklamený, že bylo málo hráčů. To ale dost dobře nemohu, protože jsem tam sám nebyl a nebyl tam ani vnuk Pepík Louda. Tak to ale v životě je. Konec konců rozumím i těm, hlavně začínajícím, kteří se ostýchají hrát na rány a jdou raději jen na Texas, kde si spoluhráči ty špatné rány vzájemně eliminují.

Konstatujme tedy, že Mistrovství splnilo svůj účel. Zúčastnili se ti nejlepší hráči. Pro muže a ženy se jednalo o 2 kola, ale to je jako by šli standardní 18. Takže snad v pořádku.
  Mistrem klubu je Jiří Mohr 128 ran. Mistrem klubu je poprvé. Už si to zasloužil za ta léta. Golf opravdu miluje a nikdo nedá hře a tréninku tolik jako on. Výsledky byly těsné. Na 2. místě Mirek Rybišár 134 ran a 3. Jaroslav Vorlický 137 ran. Loňský vítěz Kamil Hůlka skončil letos 4., s výsledkem 138 ran. Výsledky když vezmete v úvahu celkem 36 jamek velmi těsné.

K kategorii žen byly jenom 3 hráčky. Zvítězila Iva Rolečková 139 ran, 2. velmi těsně Gabriela Moravcová 141 ran a 3. Renata Tesařová 181 ran. Iva měla dokonce v 1. kole
úplně nejlepší výsledek ze všech hráčů, 65 ran.

Za povšimnutí stojí i výsledky dětí do 12 let. Děti šly pouze jedno kolo. Zvítězil David Doubravský 69 ran, na 2. místě překvapil Radek Schmidt, 82 ran a 3. skončil Samuel Hůlka s 85 ranami.

David Doubravský se dnes už neztratí ani mezi muži. Kromě talentu se projevuje zřejmě i tréninková píle a celková herní aktivita.

Mistrem klubu v jamkovce se stal Kamil Hůlka.

Nejblíže jamce, při společném odpalování po 1. kole, dala Iva Rolečková 109 cm. Mistrovství se zúčastnil i náš nejstarší aktivní člen Václav Pittner. Věřím, že 36 jamek bylo pro něj dost vyčerpávající, ale dal to.

Tolik pohled (chcete-li nadhled) na naše Mistrovství zvenčí.

Přeji všem našim golfistům, aby je golf i nadále bavil a měli z něj radost a potěšení. Věřím také i tomu, že hlavně v dětské kategorii dojde k výkonnostnímu posunu a že naše řady doplní i další zájemci. Nejen děti, ale i dospělí.

Děkuji Kamilovi Hůlkovi a Jaroslavu Vorlickému, že se o Mistrovství kompletně postarali