Mistrovství Klubu 2019

Alespoň stručnou informaci o Mistrovství klubu na našich stránkách dlužíme. Nikdo se toho neujal a tak to vyšlo po návratu z nedaleké ciziny opět na mě. Mistrovství bylo dvoukolové (2x18 jamek v jeden den), pro dospělé, děti hrály jen jedno kolo. Kamil ovšem přeřadil z dětské kategorie do dospělých Josefa Loudu a Ivu Rolečkovou. Výkonnostně tam patří a svými výsledky to potvrdili. V mužské kategorii potvrdil standardní výkonnost Jarda Vorlický a zvítězil se 129 ranami, druhý se umístil Stanislaw Bielewicz z Polska (je naším členem), se 133 ranami a třetí skončil Jiří Mohr se 135 ranami. To je velmi vyrovnané. Spoustu lidí překvapil, myslím, Pepík Louda, šestým místem a výsledkem 141 ran. Ženy bojovaly o titul tři. Zvítězila dvanáctiletá Iva Rolečková, 151 ran, druhá Agnieszka Lemaňská (je naší členkou), 153 ran a třetí Věrka Stehlíková se 182 ranami. Dětí hrálo celkem šest a překvapení se nekonalo. Zvítězil Václav Horský, 70 ran, druhý Tomasz Horský 74 ran, třetí Nikola Čožíková 77 ran. To je také pěkně vyrovnané. Kluci Horští ale také svojí výkonností vlastně patří mezi muže. Spoustu jich v turnajích běžně poráží. Mistrovství proběhlo v důstojné atmosféře. Tentokrát se jednalo hlavně o sport, o výsledky. Kompletní výsledky jsou na stránkách ČGF.