Memoriál Wlodka J. 2021

 

Tento turnaj je pro mě velice osobní. Začali jsme ho hrát jako vzpomínku na milého kamaráda Wlodka Jakubowského, který jezdil hrát s kamarády do Szczytné a po té i k nám do Nebeské Rybné. Zemřel na cestě na turnaj do Rybné v Polanici Zdroj, kde přespávali 16.8.2012

   Po smrti dalšího kamaráda, Švéda Haseho Borga, který hrál u nás na hřišti několikrát (na doporučení Agnieszki Lemaňské), je to i vzpomínka na něho.       Dnes to beru po smrti kamaráda Mirka Hostinského tak, že je to vzpomínka na všechny naše golfové kamarády. Hráli jsme Texas scramble dvojic.         Letošního turnaje se po několika odhláškách z důvodu nemoci zúčastnilo 20 hráčů a shodou okolností 10 Poláků a 10 Čechů. Mně se ráno odhlásil spoluhráč Václav Pittner, tak jsem si zahrál jako lichý hráč mimo soutěž symbolicky10 jamek a dál jsem se věnoval organizačním věcem.

   Turnaj proběhl věřím důstojně. Na občerstvení, poháry a věcné ceny nám přispělo i Město Rokytnice v Orlických horách. Slavíme letos také 10. výročí vzájemné spolupráce hřišť a klubů Nebeská Rybná & Szczytná.

Josef Jehlička

Výsledky:

pořadí tým výsledek
1 Jiří a Josef Mohrovi 55
2 Jaroslav Vorlický a Jan Balvín 57
3 Miroslav Rybišár a Zdeněk Bachura 59
4 Nováčková Zl. a Gabriela Moravcová 61
5 Zb. Calkowski a Erik Czerwiowski 62
6 Agnieszka Lemaňská a Edek Zielonka 63
7 St. Kaplon a Henryk Markiewicz 69
8 Michal Michas a Renata Michas 75
9 Marie Kaplanová a Jan Kaplan 76
10 Monika Babiarczuk a Tomasz Babiarcz 80