Klub žije dál svým životem

 

   Další dopisovatelé na naše stránky nejsou, tak se této role ujímám opět já, protože si nejsem jist, jaká je povědomost členské základny o klubovém životě.
   Po Nebeském Otvíráku jsem psal minule. Turnaje Fotbalgolf x Golf O Nebeský pohár se zúčastnilo 14 hráčů a určitě si to užili. Nezúčastnil jsem se, tak o detailech nemohu psát. Vím jen, že golfisté prohráli. Hrálo se 18 jamek fotbalgolfu a 9 jamek golfu, kde se výsledek prostě násobil 2x (aby se jednalo také o 18 jamek).

   Momentálně jsme absolvovali turnaj 4 členných družstev Zúčastnilo se ho 6 týmů, tedy 24 hráčů. Škoda, že letos nepostavili tým přátelé z Polska a že nebyl žádný tým vyloženě mládežnický (dětský). V každém případě výsledky byly pozoruhodné a velmi těsné. Zvítězili „R.U.M“, Bachura Zdeněk, Hůlka Kamil a Balvín Jan, Balvín Jaroslav s výsledkem 121 ran, druzí se umístil tým „Staročeši s Mladočechy“, ve složení Doubravský Petr, Doubravský David a Josef Jehlička, Josef Louda, celkem 123 ran. Na bedně stanul dále tým našich nejstarších členů „Stará škola“ Pittner Václav, Walter Jiří a Horský Roman, Václavek Jan. Ti dali 124 ran.
   Nejlepšího výsledku dosáhla dvojice Moravcová Gabriela st., Moravcová Gabriela ml. a to 58 ran. Neres to pin dal nejlépe Jiří Walter a to 3,37m.
   Tento turnaj sponzorovala rodinná firma Piskora & Syn ze Solnice, která věnovala do turnaje velmi hodnotné ceny a také sud 30 lt piva. Všem účastníkům turnaje věnovala slevovou kartičku do svých prodejen. Moc děkujeme.
Na facebooku je spousta fotografií.
 

                         Josef Jehlička