J&J office s.r.o 2019

 

Tak jak bylo v kalendáři turnajů, hráli jsme Texas Scramble. Sešlo se 32 hráčů, z toho 9 ze Szcytné, včetně Agnieszky Lemaňské. Všechno se to sešlo skvěle, včetně počasí. Chvilku nás sice strašily mraky, ale ani nekáplo.

Duch tohoto turnaje byl velmi přátelský a pohodový. To je na tom asi to nejpodstatnější. Už v týdnu přislíbili ráno pomoc kluci Balvínovi, Zdeněk Bachura a Mirek Rybišár. Ti všichni ještě ráno proběhli a zkontrolovali hřiště, protože v pátek podvečer se přes Rybnou přehnala průtrž mračen, kdy padaly i kroupy a nevěděli jsme jak vypadají bunkery. Kluci díky.

Výsledky se sešly pěkné. Tři dvojice přinesli 61 ran a po rozstřelu na jedničce to dopadlo tak, že zvítězili Balvínovi, kdy dali birdie, Roman a Václav Horští dali par a skončili druzí a třetí byli Ryszard Hartnam se svým spoluhráčem, jehož jméno právě nyní nemám k dispozici. Rozstřel měl velkou diváckou kulisu, tak jsme si i toto užili všichni. Říká se: „Sláva vítězům, čest poraženým“. Další výsledky byly 62,63,64, 65 atd., mnohdy se jednalo o dělená místa.

Se zpracováním výsledků pomohl Honza Kaplan, protože já jsem byl u výdeje oběda. Honzo, Tobě také díky.

Hlavní poděkování ale patří rodině Jarochových. Jana s Petrem ml. obstarali poháry, medaile a věcné ceny. Včetně ceny na nýrist, kterou získal Mirek Rybišár, jehož míček ležel 160 cm od jamky.

Po dlouhé době byl guláš, prý výborný. Zdá se tedy, že všichni byli spokojeni.

 

Josef Jehlička