J&J Office 2022

J&J Office

V sobotu dne 13.8.2022 proběhl na našem hřišti již tradiční turnaj dvojic, který zajistila rodinná společnost J&J office s.r.o. Letos se jednalo už o pátý ročník. Celkem se sešlo 23 hráčů včetně našich přátel z Polska. Pro každého účastníka bylo připravené lehké občerstvení a drobný dárek, med od včel rodiny Jarochových.

Navzdory nepříznivým předpovědím nám po celou dobu turnaje přálo počasí a tak jsme si mohli užít hezky upravené greeny na sluníčku. Přes podmínky trochu ztížené svěžím větrem hráči odehráli výborné hry s velmi těsnými výsledky. Na prvním místě se s excelentním výsledkem padesát sedm ran umístila dvojice Lemaňski Marcin, Zielonka Edvard z golfového klubu ve Szczytné v Polsku, na druhém místě domácí bratři Jan a Jaroslav Balvínovi s jedenašedesáti ranami a na třetím také domácí Bachura Zdeněk a Vojtíšek Richard s čtyřiašedesáti ranami. Pro vítěze byly připraveny balíčky s drobnými cenami.   O “nearest to pin“ se soutěžilo na deváté jamce a vyhrál Jan Kaplan.

Vítězům gratulujeme, všem účastníkům děkujeme za účast a budeme se těšit na další ročník!