Víkend 27.-28.4

O víkendu bylo o Symbióze opět slyšet

Uplynulý víkend 27.-28.4.2019 se naši někteří členové zúčastnili několika turnajů, kde byli velice úspěšní. Jarda Balvín na turnaji JE TECAM GOLF CUP na Hrádku 28.4. ve své kategorii HCP 37-54 zvítězil.

Pět našich dětí se zúčastnilo 28.4. Dětské TOUR Severovýchod 2019 v Myštěvsi. Všechny v kategorii HCP 37-54, která byla obsazena celkem osmnácti  ráči. Musely jít celou osmnáctku. Pepík Louda tuto kategorii vyhrál a zlepšil si HCP z 37 na HCP 32. Iva Rolečková skončila hned za ním druhá a polepšila si z HCP 44 na 37. Ostatní zatím sbíraly zkušenosti a to je také důležité.

Na turnaji přátel ZDEKO PROSTO GCHK a Golf resort Lázně Bohdaneč, který pořádal Zdeněk Košťál na hřišti v Bohdanči. Kamil Hůlka obsadil pěkné čtvrté místo ve svém kategorii HCP 18,1-54. Startovalo zde 37 golfistů. V takové konkurenci, v pravdě řečeno na „Mistrovském“ hřišti, je čtvrté místo velký úspěch. Prostě na turnajích o nás bylo slyšet. A to je dobře. Je to velmi potřebné, aby se Symbióza do povědomí golfové veřejnosti dostávala. Postupně k nám ať už na turnaje a nebo si jen tak zahrát na hřiště, začne třeba jezdit víc a víc lidí.